Site Hakkında

Düşünen bir hayvan olmanın gereğini ifa etmeye çalıştığım siyaset günceme tekrar hoşgeldiniz. Dünya görüşümü yansıtan yazılarımı okuyacak olursanız, siyasetin bir meslek olmadığı, insanın kendini tanı(t)ması için yüklendiği bir toplumsal görev olduğu yönündeki inancımı ikna edici bir şekilde göreceksiniz. İşte bu sayfanın amacı, sizin ile ortak noktalarımızı keşfetmenizi hızlandırmak için sitede dolaşmaya dönük önerilerde bulunmak.

Sitedeki tüm sayfaların üst kısmı, kısa bir tanıtım ve yayınlanan son beş yazının özetinden oluşuyor. Sayfa içeriğinin sağ tarafında ise, aradığınızı daha hızlı bulmanız için şu kolaylıklar bulunuyor.

  • BU SİTEDE ARA: Adı üstünde, sağlanan sözcük veya sözcükleri site sayfaları içinde arıyor.
  • SAYFALAR: Site içeriğini oluşturan sayfaların listelendiği bu kısımdaki Yazılar-Sınıflandırılmış bağlantısı, ne kadar eski olursa olsun tüm yazılara doğrudan erişim sağlıyor.
  • DİZİN: Yazılarda geçen etiketlerin listelendiği bu bulut içinden herhangi bir maddeyi tıklamanız durumunda, ilişkin etiketin geçtiği yazılara gidebilirsiniz.
  • YAZI ARŞİVİ: Yıl ve aya göre düzenlenen bu dizin, ziyaretiniz anına kadar yayınlanmış olan tüm yazılara erişimi olanaklı kılıyor.
  • SON AYIN EN ÇOK OKUNANLARI: Siteyi ziyaretiniz esnasındaki istatistiklere göre oluşturulan bu liste, son bir ay içinde en çok okunmuş olan altı yazının başlık ve giriş kısımlarını içeriyor.
  • EN ÇOK OKUNANLAR: Siteyi ziyaretiniz esnasındaki istatistiklere göre oluşturulan bu liste, en çok okunan altı yazının başlık ve giriş kısımlarını içeriyor.